top of page

Rodolphe & Co Mineral Powder Shampoo

€29.95
gemakkelijk mee op reis
Deze shampoo bevat géén Cocamidopropyl Betaine. Ben je hier allergisch voor, dan is dit een hele goede keuze
Op voorraad
Productgegevens
  • R&C MINERAL POWDER SHAMPOO

Mineral Powder Shampoo 50 gr.

Deze uitzonderlijke poeder shampoo geeft glans en volume aan natuurlijk en geverfd haar. De combinatie van actieve ingrediënten op basis van bentoniet-klei en oesterschelp-poeder heeft een sterk mineraliserend effect op haar en hoofdhuid. Het beschermt tegen toxische belasting en reguleert de talgproductie. Het haar heeft zichtbaar meer volume. Geschikt voor elk haartype. Voor optimaal resultaat wordt geadviseerd deze shampoo in combinatie met de Hydrating Hair Mask te gebruiken.

Deze shampoo bevat géén Cocamidopropyl Betaine. Ben je hier allergisch voor, kies dan voor deze shampoo.

Inhoud 50 gram (is gelijk aan ca. 250 ml (vloeibare) shampoo).

GEBRUIKSAANWIJZING:

Breng 1 theelepel shampoo aan op je handen of rechtstreeks op het natte haar. Laat het schuimen en 2-3 minuten inwerken. Goed uitspoelen met water. Herhaal indien nodig.

Certificeringen: ECOCERT & COSMEBIO

INGREDIËNTEN:


Sodium Coco-sulfate, Bentonite, Maltodextrin, Inulin, Citric Acid, Parfum, Xanthan Gum, Ostrea Shell Powder, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral


100% van de ingrediënten zijn van natuurlijke oorsprong
18% van de ingrediënten komen van biologische landbouw


Deel dit product met je vrienden
Rodolphe & Co Mineral Powder Shampoo

Natural HairDo         

Natuurkapper, Krullenkapper  & Haarcoach tussen Vlissingen 
& Middelburg                             


OPENINGSTIJDEN
- maandag: gesloten
- dinsdag: 14.00-18.00 u.
- woensdag: 9.00 - 18.00 u.
- donderdag: 14.00- 21.00 u.
- vrij
dag:  9.00 - 18.00 u.
- zaterdag: 9.00 - 13.00 u.

ADRES / CONTACTGEGEVENS:

Nieuwe Vlissingseweg 235
4387 AE Vlissingen
M: 0623485152
E: info@naturalhairdo.nl
W: www.naturalhairdo.nl
KvK:  76640825
BTW:  NL003112670B31

mail logo-png-320x132.png

Wil je een afspraak maken? dat kan online ook zonder in te loggen via de 'agenda button'. Zie daar de tarieven en wanneer er ruimte is.

Wil je een DIY kleurproduct of anders bestellen? Neem contact op voor verdere informatie.
Ecologische & CG haarverzorgingsproducten zijn ook direct via de ONLINE-STORE te bestellen.

In de kapsalon zorgen we voor rust en ruimte met voldoende ventilatie en staat er een luchtzuiveraar /ionisator met UV behandeling aan.


Heb je een vraag? Dit kan via de 'contact button', chat of WhatsApp/SMS. Liever niet telefonisch!

 

Routebeschrijving:
Bij afslag Vrijburg direct linksaf met oneven huisnummers. Tegenover de bushalte bevindt zich Natuurkapper Natural HairDo op nr. 235 boven de garage op de 1e verdieping, met vrij parkeren langs de ventweg.

  • Whatsapp
  • Instagram
  • Facebook Social Icon
  • Linkedin
  • Youtube
Like  Natuurkapper Natural HairDo
bottom of page